OFERTA PRACY

poniedziałek, 04 Lipiec 2022

Poszukujemy osoby do pracy na zastępstwo. Oferujemy pracę w kreatywnym i dynamicznym zespole. Oczekujemy otwartości na nowe wyzwania, wysokiej komunikatywności, chęci do nauki.

Oferta pracy na stanowisko: samodzielne stanowisko ds. sekretariatu i administracji, specjalista ds marketingu

Tryb naboru: ciągły

Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę na zastępstwo

Zakres obowiązków na stanowiskach pracy :

1. Do zakresu zadań samodzielnego stanowiska ds administracji i sekretariatu należy:

  • Zapewnienie obsługi organizacyjnej Zarządu i Rady Nadzorczej
  • Redagowanie pism w sprawach zleconych przez Prezesa Zarządu oraz Zarząd,
  • Przepisywanie pism.
  • Sporządzanie odpisów i kopii pism.
  • Łączenie rozmów telefonicznych.
  • Przygotowywanie i przekazywanie korespondencji do wysłania.
  • Przyjmowanie i wysyłanie wiadomości pocztą elektroniczną.
  • Wypisywanie i ewidencjonowanie poleceń wyjazdów służbowych.
  • Prowadzenie rejestru petycji, skarg i wniosków.
  • Kompletowanie dokumentacji Rady Nadzorczej: uchwały, protokoły, listy obecności itp.
  • Przyjmowanie interesantów zgłaszających petycje, skargi i wnioski oraz organizowanie ich kontaktów z Prezesem bądź kierowanie ich do właściwych pracowników.
  • Wywieszanie na tablicach ogłoszeń i zwrot ogłoszeń, informacji, obwieszczeń podlegających podaniu do publicznej wiadomości.
  • Prowadzenie rejestru i zbioru wydanych upoważnień i pełnomocnictw.
  • Prowadzenie rejestru zarządzeń Prezesa Zarządu.
  • Prowadzenie rejestru Uchwał Rady Nadzorczej.
  • Prowadzenie książki kontroli.
  • Prowadzenie strony BIP.
  • Ewidencja raportów kontroli.
  • Ewidencja spraw sądowych.

2. Do zakresu zadań specjalisty ds marketingu należy:

  • Współpraca przy podejmowaniu działań w kierunku pozyskania klienta indywidualnego i instytucjonalnego.
  • Udział w terenowych akcjach promocyjnych.
  • Udział w organizacji wszelkiego rodzaju imprez na terenie Chełmskiego Parku Wodnego wchodzących w zakres prowadzonej działalności.
  • Przeprowadzanie badań potrzeb i oczekiwań klientów, analizowanie uzyskanych informacji oraz danych rynkowych branży, oraz wnioskowanie wprowadzenia określonych strategii działania zmierzających do poprawy współpracy z dotychczasowymi klientami zbiorowymi i indywidualnymi.
  • Rozpatrywanie reklamacji klientów Chełmskiego Parku Wodnego.
  • Przygotowywanie projektów regulaminów i zarządzeń dotyczących korzystania z usług Chełmskiego Parku Wodnego.
  • Prowadzenie przy współpracy z pracownikiem ds. informatyki i telekomunikacji strony www oraz profili na portalach społecznościowych.
  • Pomoc w opracowaniu materiałów promocyjnych obiektu (ulotki, broszury oraz reklama zewnętrzna).
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku Chełmskiego Parku Wodnego.
  • Przestrzeganie przepisów o ochronie tajemnicy służbowej, przepisów bhp oraz porządku i dyscypliny pracy.
  • Przestrzeganie przepisów Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2019 r. poz. 1781 ze zm.) oraz Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. tzw. ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych [dalej: RODO].

Prosimy o wysyłanie CV na adres mailowy: sekretariat@parkwodnychelm.pl

nasi
partnerzy