Aktualności

piątek, 11 Wrzesień 2020
Prowadzimy nabór do Akademii Pływania na sezon 2020/2021 w trybie ciągłym. Zapisy prowadzi koordynator Akademii Pływania -  Agnieszka Kargol-Sieraj. Przed zapisaniem się na zajęcia prosimy wypełnić wstępny formularz zgłoszeniowy: formularz  
piątek, 18 Wrzesień 2020
Zbliżają się urodziny Twoje lub Twojej pociechy? Brakuje Ci pomysłu, gdzie je zorganizować? Chcesz żeby ten dzień był wyjątkowy i pozostał na długo w pamięci? Śpieszymy z pomocą i podpowiadamy – oryginalne urodziny w Kręgielni w Chełmskim Parku Wodnym! Na jednym torze może zagrać maksymalnie 8 osób jednak najlepsza zabawa jest wtedy, kiedy gramy w 5-6. Poczęstunek i przekąski? Wszystko możesz zamówić na miejscu u naszego Partnera Champion Sport Pub
piątek, 18 Wrzesień 2020
Drodzy Rodzice naszych najmłodszych Gości, z przyjemnością informujemy, że po wakacjach wróciliśmy z promocją dedykowaną przedszkolakom. W tym roku - w odpowiedzi na prośby rodziców dzieci najmłodszych - rozszerzyliśmy promocję o dzieci żłobkowe.
czwartek, 17 Wrzesień 2020
Dołącz do naszego zespołu i podejmij pracę w Chełmskim Parku Wodnym! Poszukujemy Instruktora Squasha. Jeśli pasjonujesz się grą w squasha, regularnie przebywasz na kortach i posiadasz uprawnienia instruktorskie - ta oferta jest dla Ciebie Wyślij nam swoje CV na adres mailowy: sekretariat@parkwodnychelm.pl Zmień swoje sportowe hobby na zawód i zarażaj swoją pasją innych!
piątek, 11 Wrzesień 2020
Pływanie jest wspaniałą zabawą. Jest również jednym z najzdrowszych rodzajów aktywności fizycznej dla małych dzieci. Jest to też cudownie, bo rodzinnie spędzony czas z maluchem. Podczas zajęć rodzic lub opiekun ma przyjemność wspólnego aktywnego przebywania w wodzie. Zajęcia AQUA BABY prowadzi wykwalifikowana instruktorka pływania dla najmłodszych. Kiedy są zajęcia: czwartek - godz. 17:00 i godz. 17:30 piątek - godz. 18:00 Ile to kosztuje:
czwartek, 10 Wrzesień 2020
Miłośnicy Wodnej Aktywności! Ze sportową radością informujemy, że od 16 września ruszamy z zajęciami Aqua Aerobiku. Poprowadzi je jak zawsze najlepsza instruktorka Monika. Szczegóły w sezonie 2020/2021: KIEDY: każda środa i piątek GODZINA: 18:30 DLA KOGO: dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku
czwartek, 03 Wrzesień 2020
Drodzy Miłośnicy Saunarium! Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że nasi Saunamistrzowie znaleźli się w pierwszej czwórce w zawodach Sauna Cup 2020 w Czeladzi w Pałacu Saturna w Termach Rzymskich. Zawody odbyły się 30 sierpnia 2020 roku, Noty naszych saunamistrzów: Radek Sieraj - 2 miejsce Emilka Wełna - 4 miejsce Wielkie gratulacje!  Jesteśmy dumni z naszych saunamistrzów.
poniedziałek, 31 Sierpień 2020
 W lipcu i sierpniu tego roku przeprowadziliśmy ankietę satysfakcji wśród naszych Gości. Zależało nam na poznaniu ich opinii, na podpowiedziach, co moglibyśmy zmienić, aby byli jeszcze bardziej zadowoleni z naszych usług. Postawiliśmy też na rozmowy z Gośćmi na terenie Obiektu - chcieliśmy się dowiedzieć, co im się u nas podoba, a co chcieliby zmienić lub poprawić. Analiza ankiet i rozmów wpłynęła na naszą decyzję o zmianach godzin otwarcia od września 2020.

Programy motywacyjne

Karta klienta

Chełmskiego Parku Wodnego

Decydując się na przystąpienie do udziału w programie Kart Klienta prócz świetnej zabawy z Chełmskim Parkiem Wodnym gwarantujemy również rabaty, które są naliczane proporcjonalnie od wartości karty.

SPRAWDŹ
 
 
nasi
partnerzy
PWSZ Chełm
Twój Styl
Park Szop
OK SYSTEM
Urząd Miasta Chełm
MOSIR
GoldGym
Champion
FitProfit
Benefit
CHDK