klub pływacki

 

Klub Pływacki Chełmski Park Wodny i Targowiska Miejskie Sp z o.o nastawiony jest na profesjonalne działania związane z uprawianiem sportu. Największy nacisk kładziemy na wyjątkową atmosferę podczas zajęć. Staramy się, aby było radośnie, przyjemnie, ale i profesjonalnie. Dbamy o to, aby każde zajęcia były intensywne, interesujące i urozmaicone, tak aby każdy z zainteresowaniem  w nich uczestniczył i przy tym doskonalił swoje umiejętności w pływaniu.


Klub posiada licencję Polskiego Związku Pływackiego od 2023 roku. Pierwszy trening w ramach Klubu Pływackiego odbył się w lutym 2024 roku. Klub zrzesza około 40 dzieci w wieku od 7 do 16 lat. Treningi odbywają w Chełmskim Parku Wodnym pod okiem trenera oraz wykwalifikowanych instruktorów. 


Zapraszamy do wstąpienia w szeregi Klubu dzieci i młodzież chcące rozwijać swój talent pływacki, chcące poczuć ducha sportowej rywalizacji podczas zawodów pływackich. Zapraszamy dzieci i młodzież, które czerpią radość nie tylko z pływania, ale również z systematycznego udziału w treningach i ze stałego rozwoju. 


Szczegółowe informacje:

  • Trenerka koordynatorka Klubu Agnieszka Kargol – tel. 787 742 954

  • Manager Chełmskiego Parku Wodnego Małgorzata Dulska – tel. 784 080 097

 

 
nasi
partnerzy