Aktywne FERIE ZIMOWE

piątek, 03 Styczeń 2020

Od 13 do 24 stycznia 2020 roku będą trwały Ferie Zimowe dla uczniów województwa lubelskiego.


"Postawiliśmy sobie w tym czasie ambitny cel, a wręcz prawdziwe wyzwanie - wyciągnąć dzieci z domów i sprawić im prawdziwą radość z aktywnego wypoczynku. To może być niejednokrotnie pierwszy krok do uprawiania sportu" przekonuje Prezes Zarządu Artur Juszczak.

Co przygotowaliśmy w tym czasie?

  • Feryjna Akademia Pływania - 4 godziny nauki pływania z instruktorem w ciągu 2 tygodni w cenie 80 zł. To niewątpliwie okazja dla rodziców, aby sprawdzić, czy dziecko jest już gotowe na dłuższą naukę w całorocznej Akademii Pływania. To również okazja na przełamanie u niektórych dzieci lęku przed wodą. Jednak przede wszystkim wspaniały czas spędzony aktywnie.
  • Ferie z rakietą* - świetna przygoda na kortach do gry w squasha. 5 godzin nauki poprzez zabawę to doskonale spędzony czas. Squash to prawdziwy fenomen wśród sportów - pozwala na rozładowanie negatywnych emocji i wyżycie się w pozytywnym znaczeniu tego słowa. To dla zdrowia naszych młodszych i starszych dzieci niezwykle istotne (cena za godzinę - 5 zł)
  • Start w dobry dzień na Kręgielni - zdrowa towarzyska rywalizacja w duchu sportowym. Niezapomniane wrażenia i emocje zapewnią dobry cały dzień. Promocyjna cena poniedziałkowa będzie obowiązywała przez cały okres ferii zimowych w godzinach 9.00 - 14.00 (cena za tor 29 zł za godzinę).
  • Zdrowe leniuchowanie w Tężni Solankowej* – w czasie ferii zimowych wszystkie dzieci będą mogły skorzystać z Tężni bezpłatnie. Odpoczynek w mikroklimacie morskim po szaleństwie basenowym, Squashu czy też Kręgielni sprawi, że dzieci będą odporniejsze na infekcje. Rodzice będą mogli być spokojni o zdrowe uczęszczanie do szkoły po zakończeniu ferii

*Przygotowane atrakcje obowiązują w godzinach 9.00 - 14.00

"Spotkajmy się w Parku Wodnym w ferie zimowe…" zachęca Artur Juszczak.

 
nasi
partnerzy