Ceremonie saunowe

wtorek, 16 luty 2021

Saunarium to absolutnie wyjątkowe miejsce. To kompleks czterech  saun – Biosauny, Sauny Ruskiej Bani, Sauny Fińskiej i Sauny Parowej. 

W Biosaunie odbywają się ceremonie saunowe.
Ceremonie saunowe to specjalne seanse, podczas których saunamistrzowie w rytm muzyki rozprowadzają gorące powietrze nasycone olejkami eterycznymi. Czynią to za za pomocą wachlarzy lub w specjalny sposób machając ręcznikami.  Do ceremonii saunowych wykorzystywane są również witki brzozowe. Cerempnie saunowe to także seanse dymne. 

Sauna Parowa to ulubione miejsce osób, które lubią niezbyt wysoka temperaturę i dużą wilgotność.

Do dyspozycji naszych Gości są również: sucha Sauna Fińska i mokra sauna Ruska Bania, w której Goście samodzielnie mogą polewać kamienie woda z olejkami. 

Strefa Saun to także dwie wypoczywalnie dla Gości – pierwsza to Tężnia Solankowa, druga to miejsce na pogawędki, są tu również brodziki do schodzenia stóp. Goście Saunarium po rozgrzaniu w saunach mogą schłodzić się w Grocie lodowej lub chlusnąć na ciało zimną wodą z wiaderka powieszonego na wysokości. Ulubionym miejscem chłodzenia są dwie beczki z lodowatą wodą, w których zanurzenie może być świetnym wstępem do późniejszej decyzji o morsowaniu.

Cena pobytu w Strefie Saun Wewnętrznych zawiera możliwość korzystania z całej Strefy Basenowej oraz Strefy Słońca i Relaksu. 

Saunarium jest czynne  od poniedziałku do piątku w godzinach 16:00 do 22:00 a w weekend 15:00-22:00. Ceremonie saunowe prowadzone są co godzinę.

Ceremonie saunowe w naszym Saunarium są cudowne, klimatyczne, relaksujące...
Zapraszamy. 

 TK Holding

Sponsorem rozwoju naszego Saunamistrza Radosława Sieraja oraz fundatorem szkolenia i stypendium dla Saunamistrzyni Żanety i Saunamistrza Mikołaja jest firma TK Holding

 

 
nasi
partnerzy
Fit Avocado
PWSZ Chełm
Park Szop
OK SYSTEM
Urząd Miasta Chełm
MOSIR
GoldGym
Champion
FitProfit
Benefit
CHDK