Ceremonie saunowe

wtorek, 16 luty 2021

Saunarium to absolutnie wyjątkowe miejsce w Chełmskim Parku Wodnym. Jest to kompleks czterech saun – Biosauny, Sauny Ruskiej Bani, Sauny Fińskiej i Sauny Parowej.

W Biosaunie co godzinę odbywają się ceremonie saunowe czyli specjalne seanse, podczas których saunamistrzowie w rytm muzyki rozprowadzają gorące powietrze nasycone olejkami eterycznymi za pomocą wachlarzy, witek brzozowych lub w specjalny sposób machając ręcznikami. Ceremonie saunowe to także seanse dymne.

Sauna Parowa to ulubione miejsce osób, które lubią dużą wilgotność i niezbyt wysoką temperaturę.

Do dyspozycji naszych Gości są również: sucha Sauna Fińska i mokra sauna Ruska Bania, w której Goście samodzielnie mogą polewać kamienie woda z olejkami.

Strefa Saun to także dwie wypoczywalnie dla Gości – pierwsza to Tężnia Solankowa, druga to miejsce na pogawędki, gdzie znajdują się brodziki do schodzenia stóp.

Goście Saunarium po rozgrzaniu w saunach mogą schłodzić się w Grocie lodowej lub chlusnąć na ciało zimną wodę z wiaderka powieszonego na wysokości.

Ulubionym miejscem chłodzenia się są dwie beczki z lodowatą wodą, w których zanurzenie może być świetnym wstępem do podjęcia późniejszych decyzji o morsowaniu.

Cena pobytu w Strefie Saun Wewnętrznych zawiera możliwość korzystania z całej Strefy Basenowej oraz Strefy Słońca i Relaksu.

Ceremonie saunowe w naszym Saunarium są cudowne, klimatyczne, relaksujące...

 

 

 

TK Holding

 

 

Sponsorem rozwoju naszego Saunamistrza Radosława Sieraja jest firma TK Holding

 

 
nasi
partnerzy