MAPA ATRAKCJI TURYSTYCZNYCH - sezon 2021

czwartek, 08 Kwiecień 2021

 Tegoroczny sezon turystyczny będzie z pewnością ponownie zachęcał do podróżowania po Polsce. Szczególnie atrakcyjne staną się rejony bliskie, lokalne, nie generujące zbyt dużych kosztów dojazdu i pobytu, a przy tym oferujące ciekawe miejsca do udanego spędzenia krótszego lub dłuższego wypoczynku.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom turystów planujemy przygotować mapę z najciekawszymi miejscami do zwiedzania w Chełmie. Znajdą się na niej kluczowe atrakcje turystyczne do obejrzenia podczas pobytu w naszym mieście i  najbliższej okolicy. Turystyka nierozerwalnie łączy się z gastronomią i hotelarstwem, a zatem na mapie obok atrakcji turystycznych planujemy umieszczenie polecanych punktów gastronomicznych oraz noclegowych.

Mapę wydrukujemy w nakładzie 30 000 szt. Posiadać będzie najnowszą kartografię oraz miejsca na reklamę. Po rozłożeniu mapka będzie wielkości formatu A3, czyli szer. 40 cm, wys. 30 cm. Na miejsca dla Partnerów będą przeznaczone dwa rodzaje modułów:

  • moduły o szer. 10 cm i wys. 15 cm - koszt zamieszczenia reklamy to ok. 2000 zł
  • moduły o szer. 10 cm i wys. 7,5 cm – koszt zamieszczenia reklamy to ok. 1000 zł.

Mapa zostanie rozdystrybuowana głównie w miejscowościach turystycznych ościennych powiatów. Pracownicy Działu Promocji Chełmskiego Parku Wodnego będą bezpośrednio zachęcać do skorzystania z atrakcji Chełma - rekreacyjnych, turystycznych, gastronomicznych i noclegowych. Poza kontaktami bezpośrednimi zaplanowaliśmy również kolportaż map na terenie Chełma i najbliższych okolic. Mapa będzie stale dostępna w punktach Informacji Turystycznej: w Chełmie, w Zamościu, we Włodawie, w Krasnymstawie, w Hrubieszowie. Planowany jest cykliczny kolportaż map w Okunince nad Jeziorem Białym oraz na Rynku Starego Miasta w Zamościu.

Jesteśmy przekonani, że forma promocji, jaką jest mapa oraz sposób jej dystrybucji, przyczynią się do zwiększenia liczby turystów w Chełmie, a tym samym liczby osób korzystających z usług Państwa firmy.

W przypadku zainteresowania ofertą, prosimy o kontakt z Małgorzatą Dulską - managerem Chełmskiego Parku Wodnego: tel. 784 080 097; 82 570 79 03 wew. 108; adres email: manager@parkwodnychelm.pl

 
nasi
partnerzy