NOCNY GOLAS

czwartek, 31 Marzec 2022

„NOCNY GOLAS” absolutna nowość dołącza do oferty Chełmskiego Parku Wodnego. Drastyczny wzrost cen energii w 2022 wymusza konieczność rozszerzenia oferty Chełmskiego Parku Wodnego. „Nocny Golas” to nowatorski, choć może dla niektórych dość kontrowersyjny, pomysł na zmniejszenie strat. Oferta dedykowana jest wąskiej, ale wymagającej grupie klientów, którzy za tę usługę są w stanie dużo zapłacić. 

TESTOWY WEEKEND 

W miniony weekend w nocy z 26 na 27 marca w godz. 23:00 – 1:00 otworzyliśmy progi dla Gości chętnych do skorzystania z nowej usługi. Wydarzenie nie było nagłośnione celowo, test z założenia miał być jak najbardziej wiarygodny. Dział Promocji ChPW zdecydował o zastosowaniu marketingu szeptanego. Informacje o planowanym wprowadzeniu nowej usługi „NOCNY GOLAS” przekazano bardzo wąskiej grupie sympatyków ChPW. Od słowa do słowa, od ucha do ucha niczym głuchy telefon rozeszła się wieść o nowej usłudze w Chełmskim Parku Wodnym.

Frekwencja przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Gości nie przeraziły wysokie koszty pobytu - cena biletu 60 minutowego to 50 zł, cena biletu 120 minutowego – 80 zł. Z nocnej beztekstylnej kąpieli przez 2 godziny skorzystało blisko 200 osób.

DECYZJA ZAPADŁA 

Początkowo kontrowersyjny, sceptycznie odbierany i traktowany jako szalony pomysł Działu Promocji postanowiono wdrożyć już od kwietnia.

 

! AKTUALIZACJA ! - 2.04.2022

Drodzy Klienci, Kochani Goście! 

Odzew, jaki wywołała informacja o rozszerzeniu naszej oferty o „Nocnego Golasa” przerósł nasze najśmielsze oczekiwania.

Spotkaliśmy się z falą (jak na Park Wodny przystało):

  • żartu
  • śmiechu
  • pomysłów
  • prywatnych wiadomości
  • Zainteresowania ze strony mediów
  • telefonów
  • zapytań
  • niedowierzania i wątpliwości

ale też:

  • ostrej krytyki i hejtu.

Jak słusznie podkreślaliście, post z ofertą „Nocny Golas” został opublikowany na dzień przed 1. kwietnia, tak więc potwierdzamy – był to Prima Aprilisowy żart.

Co prawda nie wszystko z treści postu jest żartem. Faktyczny, drastyczny wzrost cen energii w 2022 wymusza konieczność ciągłego szukania pomysłów na rozszerzenie oferty Chełmskiego Parku Wodnego.

Ilość zapytań od Was o szczegóły „Testowego weekendu” zasiało w Nas poczucie poważnego rozważenia rozszerzenia oferty o tego typu nowość, aby zwiększyć jej atrakcyjność i tym samym zachęcić nowych klientów do korzystania z usług Chełmskiego Parku Wodnego...

więc kto wie, kto wie….

PS Bawiliśmy się świetnie, mamy nadzieję, że Wy również.

Bardzo Was lubimy Kochani Goście

 
nasi
partnerzy