Ulgowa Majówka

wtorek, 25 Kwiecień 2017

Na długi majowy weekend Chełmski Park Wodny przygotował dla swoich klientów kolejną niespodziankę. Z aquaparkowych atrakcji będzie można skorzystać w wyjątkowej cenie. Promocyjna akcja potrwa od 29 kwietnia do 3 maja i jest skierowana do mieszkańców okolicznych powiatów jak i samego Chełma.

Każdy dzień będzie dawał możliwość zakupu biletu ulgowego mieszkańcom jednego z pobliskich powiatów. By kupić tańszą wejściówkę, wystarczy okazać dokument potwierdzający zamieszkanie w danym powiecie. Może to być dowód osobisty, prawo jazdy, wszelkiego rodzaju legitymacje, czy dowód rejestracyjny auta.

W sobotę 29 kwietnia na ulgowy bilet do aquaparku wejdą mieszkańcy powiatu hrubieszowskiego. Dzień później 30 kwietnia z atrakcji parku wodnego w wyjątkowej cenie będą mogli skorzystać mieszkańcy powiatu włodawskiego. 1 maja ulgowe bilety do parku wodnego kupią mieszkańcy powiatów zamojskiego i tomaszowskiego, zaś 2 maja – mieszkańcy powiatów łęczyńskiego krasnostawskiego i świdnickiego. Z kolei 3 maja ulgowe bilety będą czekać na mieszkańców Chełma i powiatu chełmskiego.

 
nasi
partnerzy