5. urodziny za nami!

poniedziałek, 29 Listopad 2021

Ależ to był wspaniały czas! Dziękujemy raz jeszcze każdemu, kto wspólnie świętował z nami piąte urodziny! Dziękujemy za odwiedziny, za dobre słowo, życzenia i za to, że jesteście z nami. Następne lata przed nami!

Nasze świętowanie rozpoczęło się w piątek 26 listopada punktualnie o 12:00 przy torcie w gronie pracowników i współpracowników. Prezes Artur Juszczak podsumował 5 lat działalności Chełmskiego Parku Wodnego oraz wręczył podziękowania pracownikom, którzy są z nami od czasu powstania obiektu. Wręczył także podziękowania partnerom, gościom oraz osobom, które zainicjowały powstanie Chełmskiego Parku Wodnego. Swoją obecnością zaszczycił nas Przewodniczący Rady Miasta Chełm Pan Longin Bożeński oraz w imieniu Prezydenta Jakuba Banaszka - Pani Alicja Siatka, Dyrektor Departamentu Kultury, Promocji i Sportu UM Chełm. 

Z kolei na Klientów Parku Wodnego czekały inne atrakcje. Na holu wejściowym dostępna była galeria zdjęć, ukazująca historię powstania i działalności ChPW. Przy kasach czekała magiczna kula z nagrodami. Wśród nich m.in. 100-minutowy bilet na basen, wejściówki na siłownię Gold Gym, bony do Champion Sport Pub oraz pole dane Fit Avocado, a także drobne upominki i słodkości. 

Każdy Klient mógł także dokonać pamiątkowego wpisu w naszej kronice oraz poczęstować się urodzinowym ciastem. 

Najbardziej gorąco było z kolei w sobotę 27 listopada na Saunarium. To tam o 19:00 rozpoczął się urodzinowy Saunowy Wieczór Magii! Był wspólny tor, szampan, wspaniała muzyka i mnóstwo dobrej, gorącej zabawy. 

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami. Dziękujemy gościom, klientom, mediom. Dziękujemy, że jesteście! 

 
nasi
partnerzy