BO WIOSNA ZACZYNA SIĘ W PARKU...

wtorek, 16 Marzec 2021

ODWOŁANE!!!
POWÓD: WPROWADZONE Z DNIEM 20 MARCA 2021 OBOSTRZENIA. 

Z radosną, wiosenną przyjemnością zawiadamiamy, że planujemy otwarcie kolejnych stref Chełmskiego Parku Wodnego już sobotę 20 marca. Do otwartej Strefy Saun oraz Strefy Active z kortami do squasha* dołącza Strefa Sportowa z basenem do nauki pływania, basenem sportowym wodnym oraz torem przeszkód AQUA CROSS. Nie przypadkiem wybraliśmy datę otwarcia. To wyjątkowy weekend – właśnie wtedy przypada pierwszy dzień wiosny – najpiękniejszej i najradośniejszej pory roku.

Otwieramy Park, aby wspólnie z Wami - Drodzy Goście przywitać wiosnę. Wiemy, jak bardzo tęskniliście za aktywnością w naszym Obiekcie, a jak my – zespół Chełmskiego Parku Wodnego - tęskniliśmy za Wami.

Już od środy 17 marca przy Kasach Parku będzie czekała na naszych Gości Marzanna, którą wykonają dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Chełmie. Symboliczne odesłanie zimowej Marzanny do morza nastąpi wieczorem 21 marca. Wcześniej będzie można zrobić sobie w jej towarzystwie niezłą wiosenną fotę.

Specjalną wiosenną promocję mamy dla pań o imieniu Marzanna. W weekend 20 – 21 marca 2021 każda Marzanna będzie mogła skorzystać z dowolnych usług Chełmskiego Parku Wodnego za 1 zł.

Wyjątkowo ciepły wiosenny wieczór zapowiada się w naszym Saunarium. Temat przewodni to: Wiosna, Wiosna, Wiosna ach to Ty...

Tuż po wiosennym weekendzie wznowią działanie: Akademia Pływania dla Dzieci, Akademia Pływania dla Dorosłych, Aqua Aerobik.

Wiosennie i radośnie zapraszamy. Wszystkie atrakcje będą dostępne w wymaganym przez GIS reżimie sanitarnym. DDM, czyli dezynfekcja, dystans, maseczki to u nas standard. Goście mogą się czuć bezpiecznie.

Spędźcie ten weekend z nami, bo WIOSNA ZACZYNA SIĘ W PARKU...

 

NOWE GODZINY OTWARCIA CHEŁMSKIEGO PARKU WODNEGO obowiązujące od 20 marca 2021:

Strefa Sportowa z basenem sportowym oraz basenem do nauki pływania:

godziny: 13.00. - 22.00 poniedziałek – piątek

godziny: 9.00. - 22.00 sobota – niedziela

Wodny Tor przeszkód AQUA CROSS - jedyny w Polsce!!

Strefa Saun – Saunarium - NOWE GODZINY OTWARCIA

godziny: 16.00 - 22.00 poniedziałek – piętek

w tym biosauna i sauna parowa od godz. 17.00

godziny: 15.00 – 22.00 sobota – niedziela

w tym biosauna i sauna parowa od godz. 16.00

Strefa Active – korty do squasha*

godziny: 13.00. - 22.00 poniedziałek – piątek

godziny: 9.00. - 22.00 sobota – niedziela

Strefa Rekreacyjna oraz Kręgielnia pozostają nadal nieczynne.

* korty do gry w squasha dostępne są tylko dla członków Polskiego Związku Squasha

 
nasi
partnerzy